taşımacılığını karara bağlamadan önce ile görüşmenizin ve teklif almanızın sizlere kıyaslama anlamında geniş fayda sağlayacağına inanıyoruz.

İşe gitmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ne günün stresi ne de yoğun trafik kargaşası. ile çalışmanın ayrıcalığını yaşadığımızdan beri artık pazartesi sendromları da yaşamıyoruz. Cuma günü yorgunluğu ve bitkinliği de hissetmiyoruz. Rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi güvenli bir yolculuk için en doğru tercih ve seçim DZC Turizm.

Her geçen gün zorlaşan hayat şartları, sokağa çıktığımız anda başlayan yoğun insan ve araç trafiği, hergün işe gidip gelmek zorunda olan insanların en büyük kabusudur. olarak bizim amacımız, bu kabusu tatlı bir düşe dönüştürmektir. Uzman ekibimiz ile; doğru, zamanında ve güvenli bir yolculuk sunmaya odaklanmış DZC Turizm taşımacılığında en doğru tercihtir.

Personelinizin işe tam vaktinde başlaması, trafik sıkıntılarından doğacak performans kayıplarını minimum düzeye indirgemek için DZC TURİZM tarafından mesafeler baz alınmaksızın rahat güzergahlar belirlenir.

Tarafınıza hizmet veren araçların yedeği bulunur. Bu sayede olası problemler çalışanlarınıza ve size yansımadan giderilir. Yolcularımız araçta bulundukları süre boyunca sigorta güvencesi altına alınmıştır.

Araçlarımız da yapılan müzik yayınları hizmet verdiğimiz firma yetkililerinin onayladığı kanallar arasından seçilir.

ANA HEDEFİMİZ KESİNTİSİZ HİZMET!…
Tarafınıza verilen ya da verilecek tüm hizmetler her türlü önlemler alınarak kesintisiz hale getirilmiştir. Bu konudaki hazırlık çalışmaları sektöründe rastlanmayan titizlik ile uzman kişiler tarafında yapılır. Amaç her zaman olduğu gibi sorunsuz, kaliteli ve aksamayan hizmettir.

Turizm Taşımacılık, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak hareket eder. Bu doğrultuda, hizmetleri aralıksız sürdürülür.

Özellikle kış aylarında yaşanan mevsimsel sorunlar, araç problemleri, kaza, doğal afet gibi hizmet aksamalarına sebep olabilecek olaylara karşı her türlü önlem önceden alınmıştır. Hizmete sunulan araçlar maksimum 4 yaşında olup yolcularımızın rahatlığı için son derece konforlu hale getirilmiştir.

Araç sürücülerimizin tümü firmamıza ait özel kıyafetli, kişisel bakımına (saç, sakal vb. temizliğine) özen gösteren en az 3 yıl deneyimli, sağlık raporunda söz konusu işi yapmaya engel teşkil edici bir durumu olmadığı belirlenen ve sabıka kaydı bulunmayan kişilerdir. Psiko-teknik belgesi ve güvenli sürüş teknikleri eğitiminden geçmiş olduğunu gösterir sertifika belgelerinin bulunması zorunludur. Ayrıca sektörel sorunları baz alarak firmamızın belirlediği konularda almaktadırlar.

“Doğru Zamanında Ciddi

DZC TUR”

                                                                                              ÜMİT YILDIRIM